3D ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн 3D також відносяться до категорій

3D ігри 3D головоломки 3D гонки Winx Ігри GTA Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Інтелектуальні ігри Автомобілі Арена Армія Бігалки Бігати й стрибати Більярд Бен 10 Бетмен Битви Блоки Бої Бродилки для хлопчиків Будівництво Будинок Вінкс Вінкс клуб Вежі Веселі ігри Вихід з кімнати Втеча Вуличні ігри Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Дівчата Дизайн Дитячі гонки Дороги Дріфт Екстрим Зірки Залізна людина Збиралки Змійка Знайти вихід Зомбі Кільцеві гонки Картинки Квести Кольорові блоки Коні Кораблі Коридори Космічні ігри Космос Кубики Літаки Лабіринти Лабіринти для дітей Місто Маджонг Море Морські ігри Ніндзя На спритність Настільні ігри Озеро Онлайн ігри Острів Пікселі Пазли Подорожі Прості ігри Протистояння Реверсі Ретро ігри Рибалка Руйнування Садок Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Супермен Танки Танці Тачки Теніс Тетріс Тир Фрукти Футбол Шарики Шахи Шашки Шутери

Безкоштовно грати в ігри 3D

3D - це тривимірна проекція в просторі чогось або когось. Сам розмір простору можна описати тільки в 3D проекції. Все що людина бачить, все що нас оточує - це все 3D, тривимірна проекція. Іншого не існує.

Що ж до онлайн ігор, то коли вони тільки з`явилися, всі вони були в тривимірній проекції. Звичайно якщо не враховувати текстових ігор, де зображення взагалі ніякого не було, тільки фантазія людини, але людина як відомо моделює зображення в голові в тривимірній проекції, так що текстові ігри можна сміливо відносити до 3D ігор, хіба це не смішно? : D Справжні ж 3D ігри з`явилися не так давно, ще не минуло й двох десятків років. До появи справжніх 3D ігор були ще й псевдо 3D ігри. Для гравця вони звичайно ж здавалися в тривимірній проекції, але це тільки здавалося. Промальовувати якісну картинку на графічному 2D відеоадаптері було неможливо, так і з`явився тривимірний графічний адаптер з вбудованим 3D прискорювачем.

Всі сучасні ігри виходять виключно в тривимірній проекції, в двомірній проекції тепер існують тільки аркадні та деякі інші жанри ігор. Гонки, шутери, рольові ігри, літалки та інші жанри - всі вони зараз випускаються тільки в 3D. Ось і в онлайн іграх своє розповсюдження отримала 3D-графіка. І що цікаво, для того щоб грати в 3D онлайн ігру не потрібні особливо потужного графічного адаптера. Для того щоб грати в такі ігри підійде будь-який з сучасних комп`ютерів або ноутбуків. 3D онлайн ігри дуже невимогливі до ресурсів компьюетерного `заліза`, тому насолодитися грою зможе кожен бажаючий. Досить вибрати вподобану ігру з даної категорії, перейти на її сторінку і грати, і до речі абсолютно безкоштовно.

Онлайн ігри в тривимірній проекції виходять набагато частіше ніж звичайні комп`ютерні ігри, які встановлюються на комп`ютер. Кожен день в світ виходять нові ігри, а ми в свою чергу намагаємося їх додавати на наш сайт щоб ви могли регулярно вибирати нові ігри та насолоджуватися грою.