Ігри головоломки 3D

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

3D головоломки онлайн

3D головоломки набагато цікавіше і звичайно ж набагато складніше за звичайні класичні головоломки в двомірній проекції. У тривимірній проекції головоломки не лише складніші в плані пошуку розгадки, але в той же час вони кращим чином позначаються на розвиток уяви і прояву логічного мислення. Адже варіантів розв`язки завдання в тривимірній головоломці у декілька разів більше і саме за рахунок цього ігри такого жанру дуже популярні.

З плином часу і розвитком комп`ютерних технологій ігри стають все цікавіші і складніші, з появою відеокарт з підтримкою 3D графіки більшість ігор стали виходити в тривимірній проекції. Проте тривимірні онлайн головоломки не потребують спеціальних відеокарт, в такі ігри можна грати навіть на самому старенькому комп`ютері, на якому встановлений будь-який з інтернет-браузерів. Також в тривимірні ігри головоломки можна грати на планшетних комп`ютерах підтримкою технології флеш. А більшість з сучасних комп`ютерів цю технологію звичайно ж підтримують. Взагалі кажучи для гри в 3D флеш онлайн ігри не треба багато ресурсів і надпродуктивних комп`ютерів.

Радує те, що саме тривимірні головоломки відкривають нам нові можливості в розвитку людського потенціалу. Ми можемо познайомиться з унікальними завданнями, які вимагають нестандартних рішень. Тривимірна графіка все наближає нас до реальному світу і багато з логічних завдань, які там розглядаються, виглядають дуже реалістично. Зазвичай Вам потрібно буде мати справу з якимись абстрактними фігурами і серед них знаходити певні закономірності або проводити інші маніпуляції по їх трансформації. Але бувають і такі ігри, де Ви зможете зустрітися з реальними живими героями, які володіють власним інтелектом і зможуть завантажити Вас якимось унікальним завданням, яке доведеться вирішувати тривалий час. Безсумнівно, що працювати з живими героями теж дуже цікаво, але абстрактні гри зможуть підійти для більш широкого кола людей, починаючи від маленьких дітей і закінчуючи вже дорослими людьми. Для того, щоб створити якусь напругу в таких логічних тривимірних іграх, туди іноді додають відлік часу. Це змушує гравця думати швидше і знаходити способи вирішення поставлених завдань. Якщо Ви любите спокій, то для Вас краще підійдуть ігри без відліку часу.

Цей розділ постійно оновлюється новими іграми, заходите сюди частіше і Ви завжди зможете приємно провести час вирішуючи складні і не дуже завдання в тривимірній проекції.