Ігри 3D гонки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

3D гонки онлайн

Традиційно всі зображення, які ми можемо спостерігати на картинках або екранах виглядають в двомірній графіці, зображення визначається тільки по двох осях координат. Але з недавнього часу у зв`язку з технічним прогресом створюється тривимірна графіка на екранах моніторів, яка має ще одну вісь координат і зображення виглядає глибоким. Звичайно, воно на екрані так і залишається плоским і на ньому показується звичайна 2D картинка, але для людської підсвідомості вона виглядає як тривимірна. Безліч фільмів випускається в 3D графіці, всі спецефекти у таких фільмах виглядають більш справжніми і глядач немов переживає події фільму разом з головними героями.

Величезну популярність набувають комп`ютерні ігри в 3D графіці. Але зараз, не тільки комп`ютерні ігри можуть похвалитися такими здібностями, безліч браузерних онлайн ігор також володіють такою графікою. Особливо цікаво грати в гонки, в яких можна реально перенестися на гоночну трасу, відчути всі предмети, які Вас оточують. Автомобілі в таких гонках виглядають практично як справжні, траса теж відрізняється відмінним промальовуванням деталей. Але ж ще зовсім недавно гонки були настільки примітивними і в них грали на приставках Денді або старих комп`ютерах. У сучасних гонках продумана кожна деталь ігри, будь-яке зіткнення буде промальовано максимально точно, а бруд з під коліс автомобілів буде вилітати, як справжній.

Представлено безліч варіантів гонок. Є типові ралі по бездоріжжю в яких Ви будете на величезних джипах долати важкі ділянки дороги. Існують також легкі гонки по кільцевих трасах, де можна буде промчати з вітерцем на спортивному автомобілі. Добре вибирати гонки з такою графікою в яких Ви маєте можливість проїхатися по красивих пейзажах місцевості і вдосталь нею намилуватися. Якщо ж грати в гонки по місту, то всі будівлі будуть виглядати немов справжніми і дуже виразно буде видно відстані між будинками, які стоять по одній стороні дороги.

Величезним плюсом тривимірної графіки в онлайн іграх є те, що вона не вимагає великої продуктивності комп`ютера, і ці ігри будуть нормально працювати, як і всі інші. У комп`ютерних іграх, які вимагають тривалої установки Вам знадобиться потужний комп`ютер, щоб працювали ігри з 3D графікою, крім продуктивності будуть потрібні ще й великий жорсткий диск, тому що такі ігри зазвичай займають багато дискового простору. Якщо Вам стало нудно і Ви хочете насолодитися відмінними гонками, то в онлайн іграх з цього жанру Ви зможете це зробити.