Ігри тести онлайн

Що собою являє тест? Для чого він потрібен? І чому так часто ми з Вами з ним зустрічаємося? Давайте спробуємо відповісти на ці, начебто прості запитання, але не завжди зрозумілі для дітей.

Тест - це поставлені в якійсь черговості питання, які відразу ж під собою мають варіанти відповіді. Є закриті та відкриті тести. Відрізняються вони тим, що в закритих варіанти відповіді повністю розписані і Вам потрібно тільки вибрати один правильний варіант. Закриті ж тести можуть не мати взагалі варіантів відповідей, можуть мати заплутані або відповіді з якоюсь шпилькою, вибрати з них вірний буде важче або ж Вам потрібно буде самим придумати відповідь на поставлене питання. Тести можуть бути як письмовими, де відповіді Ви даєте ручкою, підкреслюючи або ставлячи галочку напроти правильної відповіді або ж тести можуть бути усними, коли Вам на слух потрібно буде сприймати питання і запропоновані відповіді. Є електронні тести, які взагалі дуже прості в своєму користуванні.

Тести мають кілька варіантів використання. Найчастіше їх використовують для перевірки знань, як при вступі кудись, так само і на іспитах, олімпіадах, модульних, контрольних та інших роботах. Тут великим плюсом є те, що вони не вимагають багато часу в своїй перевірці, а кілька десятків робіт можна перевірити менше, ніж за півгодини. Але є і негативні сторони, наприклад ті, що тести можна вгадати або створити універсальну шпору, якщо вони повторюються в якійсь установі кілька років поспіль. Нинішні учні та студенти володіють різними технічними штучками, які здатні швидко сфотографувати будь-який тест і потім вдома його вирішити. Також тести не розкриваються повністю всіх знань людини. Адже вони обмежені питаннями і відповідями, і важко уявити як людина мислить і вміє вона взагалі мислити. Друге застосування тестів у різних опитуваннях і соціологічних дослідженнях. Найчастіше в таких тестах потрібно відповідати як можна швидше, довго не роздумуючи над питанням, адже те, що першим спало на думку і є найбільш вірною відповіддю людини.

А зустрічаємося ми з ними часто тому, що ми вчимося і щоб отримати підтвердження своїх знань потрібно успішно складати всі тести з якими ми зустрічаємося. Також потрібні соціологічні дослідження, щоб визначити як мислить людство по тих чи інших глобальних проблемах.

У іграх Ви зможете зустрітися з самими простими варіантами тестів і спробувати дати на них вірні відповіді. Якщо Ви ще ніколи не зустрічалися не з якими тестами, то в цих іграх Ви зможете спробувати наскільки це цікаво і як це просто вибирати вірний варіант і з запропонованих відповідей.

Реклама

Ігри для дівчаток тести

Тест на ставлення до поні

Іноді придумуються зовсім дивовижні тести, які намагаються визначити деякі Ваші схильності...

Втеча піддослідних тварин

У багатьох лабораторіях світу проводиться ряд експериментів і інших тестів на тварин. Біль...

Підводний тест для Джонні

Джонні займається специфічним полюванням на риб і йому необхідно пройти чергове важке випр...

Тестування нової істоти

У біологічній лабораторії займаються розробкою живих роботів, тобто таких, які працюють за...

Тест для закоханих

Не поганий онлайн тест, в якому Ви можете вписати своє ім`я та ім`я своєї половинки, яку В...

Черга тестів на реакцію

Ви хочете перевірити свою реакцію, але ніяк не можете знайти підходящої для цього можливос...

Пригода одного хлопця

У цій грі Вам пропонується пройти цікаві тести, які можуть стосуватися реального життя. За...

Тест на зайвий об`єкт

У цій грі Вам пропонується пройти цікавий тест, в якому потрібно знайти зайвий об`єкт сере...

Тести в мультику

Важко визначити цей флеш додаток - або це гра, або тест, або звичайний мультик. В принципі...

Перевірка геніальності

Цікава гра в якій у Вас є можливість перевірити свій мозок і наскільки він добре працює. Д...

Кольоровий тест

Забавна онлайн ігра - тест. Ви повинні дуже швидко відповідати на `кольорові` питання виби...

Реакція на числа

Візьміть ближче клавіатуру з числами, адже в цій грі ми перевірятимемо Вашу реакцію на спл...

Братц: сумісність імен

У цій грі Вам пропонують пройти експрес-тест на визначення сумісності Вашого імені і імені...